MODEL NO: RS-F01

Özellikler

Güç tüketimi200W
Otomatik Program5dakika - 10dakika - 15dakika
Manuel Program5dakika - 10dakika - 15dakika
AğırlıkYaklaşık 60kg
Kalori GöstergesiVar
Boyutlar ( Genişlik - Derinlik - Yükseklik )72cm x 80cm x 125cm
Frekansı50/60 Hz
Voltaj220 - 240 V
Güvenlik SınıflandırmasıSınıf 1

Teknik Detay

ARES FATBURN

Zamanı ve yaşlanmayı durdurmak mümkün değil. Ancak sağlıklı yaşlanmak ve yaşlılıkta da iyi görünmek artık mümkün.

Günde 15 dakika ile güne iyi başlamak ya da gün içerisinde düşen performansı yukarı çekebilmek için yapılması gereken tek şey 15 Dakika’nızı ARES FATBURN un üzerinde geçirmektir.

 1. KAS GÜÇLENDİRME (Strenght)
 2. YAĞ YAKIMI(fat burning)
 3. ANTİ SELÜLİT
 4. DOLAŞIM SİSTEMİ
 5. ANTI AGING
 6. KEMİK ERİMESİ(Osteoporosis)
 7. ESNEKLİK (Flexibility)
 8. GEVŞEME(Relaxation)

Son yılların en ilgi çekici buluşlarından ARES FATBURN sağlık ve güzellik arayışının geldiği son noktayı temsil ediyor. Yaşamınızı keyifli, bedeninizi sağlıklı kılmak için ARES FATBURN ile günde 15 dakika geçirmeniz yeterli… Bütün dünyada bir devrim olarak tanımlanan ARES FATBURN Türkiyede’de çok sevildi. Spor, fitness, sağlık, güzellik, fizik tedavi ve anti-aging salonlarında ARES FATBURN rüzgârları esiyor… Sayılı dakikalarla güzelliğe ve yaşama hâkim olmak artık ARES FATBURN ile mümkün.

ARES FATBURN güçlü elektronik stepper etkisi ile menopoz sonrası kemik erimesini (Osteoporosis) gerilettiği, bir başka deyişle kemik yoğunluğunda kayda değer artışlar sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmış ve desteklenmiş. Düzenli kullanımın ardından, Mutluluk Hormonu(Serotin ve neurotrophine) ve Büyüme Hormonu (HGH-Human Growth Hormone) salgılanmasını tetikleyerek geriye yaşlanmada çok önemli bir destek sağlıyor. Vücudun rahatlama gücünü artırıyor.

15 Dakikalık FATBURN çalışması yaklaşık 1 saatlik Fitness Çalışmasına eşdeğerdir...

Fizik tedavi, spor salonları, rehabilitasyon merkezleri, sporcuların üzerinde kullandığı alet, yaşlanmayı geciktirmesi, dokulara sıkılık kazandırması, selüliti azaltması, vücudu şekillendirmesi nedeniyle ilk tercih edilen oldu.

Tüm vücuda uygulanan elektronik stepper’le kaslar hızlı ve sistemli olarak uyarılıyor.      Derin kas olarak bilinen karın içi kaslar, omuriliği çevreleyen kaslar belli aralıklarla geriliyor. Düzenli kullanım sonucunda daha diri, daha genç ve güzel bir bedene kavuşmak mümkün oluyor. Bu alet estetik kliniklerde doku sıkılaştırılmasında Anti-Aging Merkezleri ‘ne kadar geniş bir alanda tercih ediliyor.

Fizik Tedavi; Elektronik stepper uygulanması kasları, kas dokusunu, kemik yapısını ve eklem bağlarını güçlendirir, eklem sakatlanması riskini azaltır.

Ayrıca bu bölgelerde görülen hasarların daha kısa süre içinde onarılmasını kolaylaştırır.

Spor; Genelde uygulanan kas güçlendirici spor programları ile birlikte uygulandığında, kasların çok daha kısa sürede güçlenmesine yardımcı olur. Bunun yanı sıra tek başına kullanıldığında da benzer etkiyi görmek mümkündür. Günde sadece 15 dakikalık bir uygulama ile vücudun her bölgesindeki kaslar güçlenir.

Fitness; Geleneksel fitness (esneme/gevşeme) çalışmalarına uyum sağlayabildiği gibi, çalışmalarda ısınma ve soğuma programı olarak kullanılabilir. Step, Aerobics ve diğer fitness programlarından önce ısınma amacıyla kullanıldığında sporcuların ana çalışma programına ayıracakları zaman artar.

Rehabilitasyon; Kas zafiyetini (Atrophy) ve kas gevşekliğini (Hypotonia) ortadan kaldırır, agrıları azaltır, algılama sorunlarını (Proprioceptive disturbances) giderir.

Tüm vücuda rahatlama yaratır.

Medikal; Kan dolaşımını düzenler, kemik erimesi (osteoporosis) bozukluklarının düzeltilmesini katkı sağlar. Çalışma esnasında kalp atış hızı sabit kaldığından vücuda ilave yük getirmez.

Kozmetik; Vücutta sıvı birikmesini engeller, birikmiş sıvıların drenajına yardımcı olur.

Serbest yağların parçalanmasını hızlandırır, en önemlisi kas yapısını geliştirdiği için bölgesel selülitleri giderir, vücudun sıkı bir dokuya sahip olmasına yardımcı olur, selülit oluşumunu engeller. Vücuttaki tonik dengesini ayarlayarak dokuların sıkılığını artırır.

ARES FATBURN etkileri;

 • Kas gücünü artırır;

ARES FATBURN ile çalışırken çalışma bölgesindeki kas grubuna ait her bir kas %100 olarak çalışır ve gelişir. Vücudumuzun dayanaklığı ve gücü etkili biçimde artar.

 • Esnekliği artırır;

ARES FATBURN vücut dolaşımını düzenler, kavse tendonları ısıtarak esneklik kazandırır.

 • Vücut uyumunu artırır;

ARES FATBURN kas içi ve kaslar arasındaki koordinasyonu sağlayan tüm reseptörlerin aynı anda uyarılmasını sağlar. Böylelikle vücut koordinasyon yeteneği ve uyumu artar, buna bağlı olarak tepki ve denge hissi gelişir.

 • Dolaşım Düzenler, Hızlandırır

ARES FATBURN çalışması esnasında kaslar saniyede 50 kez kasılarak en küçük kılcal damarlara kadar kan pompalanmasına neden olur. Bu kan akışı hücrelerin kısa sürede enerji depolamasına katkıda bulunur. Kan akışındaki bu artış aynı zamanda kanda bulunan atıkların hızla vücudu terk etmesini sağlar ve kan hücleri yenilenir.

 • Metabolizmayı yükseltir;

ARES FATBURN metabolizmanın zenginleşmesine neden olur, yağ yakılmasını şiddetlendirir ve ana metabolizmayı düzenleyerek deri altındaki yağ tabakasını azaltır. Uygulanacak masaj ve egzersizler ile özel bölgelerde kısa zamanda netice alınır.

 • Fitness geliştirir;

Kaslardaki gelişmeye bağlı olarak tüm vücut sistemi dayanaklığını artırır, vücut performans çizgisi yukarı çekilir

Özellikleri:

 • Bireysel ihtiyaçlara gore ayarlanabilir hız seviyesi.
 • 3 otomatik program.
 • Kalori göstergesi.
 • Dayanıklı ve kompakt tasarım.
Bu Ürün 21163 kez görüntülendi!